OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ADWENTU
17.12. 2017 r.

  1. W najbliższy piątek Mszą św. o godz: 16.00 rozpoczną się w naszej Parafii Rekolekcje Adwentowe, które prowadził będzie ks. Paweł z Górska. Rekolekcje zakończą się w niedzielę na Mszy św. o godz: 11.30. W sobotę Dzień spowiedzi św. od godz: 9.00 do 12.00. Po południu od godz. 15.00. W sobotę Msza św. z nauką o godz: 9.00; 11.30; 16.00. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą dla ks. Rekolekcjonisty.
  2. W przyszłą niedzielę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Starajmy się ten dzień

przeżyć w rodzinnej atmosferze zachowując odwieczne polskie tradycje. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Uroczysta Msza św. zwana Pasterką zostanie odprawiona o północy w intencji wszystkich dobrodziejów naszego klasztoru i kościoła.

  1. Dziękujemy p. Edmundowi Orzechowskiemu ; Państwu Katarzynie i Grzegorzowi Przymirskim, Jadwidze i Janowi Dębskim, Barbarze i Janowi Obczyńskim, Marzenie i Wiesławowi Daczkowskim, Ewie i Edwardowi Kruzińskim, oraz anonimowym ofiarodawcom na odnowienie kinkietów. Ponadto wyrażamy naszą wdzięczność br. Wojciechowi za podjęty trud roznoszenia opłatków w naszej Parafii i tym wszystkim, którzy go wozili do domów naszych parafian. Jednocześnie dziękujemy wiernym naszej Parafii za przyjęty opłatek i złożone ofiary na odnowienie kinkietów w naszym kościele. Z bólem serca jednak stwierdzamy, że ok. połowy parafian nie przyjęło opłatka i nie wpuściło do swoich domów br. Wojciecha, mimo, że byli w swoich mieszkaniach.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz.10.00 zostanie przyniesiony przez harcerzy

do naszego Sanktuarium św. ogień z Betlejem. Przynieśmy więc z sobą świece, aby zabrać go do swoich domów.

  1. Przed kościołem i w sklepiku klasztornym można nabywać, opłatki, sianko wigilijne z klasztornego ogrodu, świece i inne ozdoby związane ze świętami Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy.
  2. W środę ostatnie w tym roku Roraty dla dzieci o godz. 17.00. Nie zapomnijmy.